У Тернополі розпочався проект "Спорт у кожному дворі"

12 липня 13:00
Переглядів: 162
Спорт

Весь світ очікує на значну подію у спортивному житті – 31 літні Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро. Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення з цієї нагоди організовує спортивно-масові заходи «Спорт у кожному дворі». Перший такий захід 7 липня відбувся у дворі будинку на вулиці Стуса, 10. Оскільки старт припав ще й на свято Івана Купала, організатори присвятили його водним олімпійським видам спорту.

Діти взяли участь у веселих естафетах з водою, танцювальних майстер-класах та олімпійській вікторині. На зелених клаптиках паперу, що символізували Бразилію, хлопчики і дівчатка написали побажання спортсменам, які представлятимуть Україну на змаганнях.

Нагородили учасників призами від Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України та  партнерів заходу: ПП «Колумбус», ТМ «Ласунка» та видавництва «Школярик».

Наступне спортивне дійство в рамках заходів «Спорт у кожному дворі» відбудеться у вівторок, 12 липня, на бульварі Дмитра Вишневецького. Початок  о 18 годині

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: