У Тернополі шукають нових Кондзьолків, Чорних та Атласюків

10 червня 21:10
Переглядів: 200
фк тернопіль

Сьогодні, 10 червня, на футбольному полі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка відбувався перший етап відбору до відродженого педагогічного ліцею. В ньому взяли участь близько 50 молодих футболістів (8-9 класи), які виявили бажання підвищувати свою майстерність у тернопільському ліцеї.

Майбутні тернопільські Кондзьолки, Чорні та Атласюки виконували ряд нормативів, а саме – жонглювання м’яча ногою та головою, удари на дальність, біг на 100 метрів, стрибки з місця, а також брали участь у двосторонній грі. Для воротарів додаткова вправа – вкидання м’яча рукою на дальність.

Як зазначив головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш, який разом з іншими тренерами, котрі входять у структуру муніципального клубу, брав участь у відборі, в п’ятницю, 12 червня, відбудеться другий етап конкурсу, за результатами якого можна буде говорити хто з кандидатів має найбільші шанси на поступлення в педліцей.   

Нагадаємо, у Тернопільському педагогічному ліцею до його реорганізації і злиття з ЗОШ №13, навчалася левова частка гравців першолігового ФК «Тернопіль».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити