У Тернополі стартував великий хокей

08 лютого 22:54
Переглядів: 282
хокей

Сьогодні, 8 лютого, на льоду тернопільського ставу вже вдруге поспіль розпочався хокейний турнір — Ternopil Hockey Classic.

16 команд-учасниць розташувалися на чотирьох спеціальних майданчиках. У цьому різновиді класичного хокею немає воротарів, а воротами слугують спеціально виготовлені дерев'яні конструкції. Також у такій версії хокею мінімізована силова боротьба та відсутні борти.

У переддень змагань у Тернополі встановилася плюсова температура, яка могла б завадити чемпіонату. Проте, як запевнили організатори, майданчики перебувають у хорошому стані.

— Оскільки у місто прийшло тепло, то ми дещо переживали за сьогоднішній день, — розповідає один з організаторів хокейного турніру Георгій Хвічія-Дуве. — Один із майданчиків вчора ми ще раз залили. А всі решта на щастя перебувають у доброму стані і змагання тривають.

У стартовий день турніру Ternopil Hockey Classic 16 команд грають між собою по колу у чотирьох групах.

— По дві кращі команди з груп вийдуть у фінальний етап, — зазначає пан Георгій. — Інші учасники будуть грати втішні матчі.

Завершать хокейний чемпіонат на озері 9 лютого. Тут відбудуться фінальні ігри, а також конкурси для учасників.

— В другий день змагань на учасників чекають фінальні та втішні ігри, а також конкурси супер-навичок. Це буде конкурс у чотири етапи: влучність кидка, володіння шайбою і швидкість пересування на ковзанах. Четвертий етап — командний. — пояснив організатор.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: