У Тернополі триває фестиваль "Тато, мама, я – спортивна сім’я"

31 грудня 09:00
Переглядів: 97
Спорт

Спортивний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я», в якому взяли участь три сім’ї учнів початкових класів завітав нещодавно до Тернопільської загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням основ економіки

Ці спортивні змагання допомагають зміцнювати здоров’я дітей, сприяють покращанню стосунків  між батьками та дітьми, розвивають силу, швидкість, спритність та зацікавленість до спортивних вправ, а також виховувати любов до фізкультури та спорту, що сприяє фізичному та психологічному здоров’ю сімей.

Сім’ї змагалися за звання «найспортивнішої», проявивши свою згуртованість, спритність та дружність. Вболівальники підтримували своїх однокласників та їх рідних.  За підсумками змагань: І місце виборола сім’я Лапчак: Іван, Оксана та їх син Ігор, учень 4-А класу; ІІ місце посіла сім’я  Василишин: Василь Юлія та їх донька Богдана, учениця 3-В класу; ІІІ місце дісталось сім’ї Пацонь: Віталій, Олена та Ілля, учень 3-В класу.

Переможців відзначили грамотами, володарів першого місця нагородили подарунками від партнера ТМ «Ласунка», другого місця – від ПП «Колумбус», третього – від видавництва «Підручники та посібники».

Сім’я-переможець представлятиме свою школу на міських змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я», що будуть проводитися у березні 2016 року. Наступне свято за участі родин, які шанують спорт, відбудеться 20 січня у спортивній залі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: