У Тернополі тривають турніри зі стрітболу

20 жовтня 10:30
Переглядів: 147
стрітбол

Команда «Канада street» стала переможцем першого турніру зі стрітболу серед юнаків 10-12 років за програмою «Дворові Олімпійські ігри». Такі змагання відбулись на універсальному спортивному майданчику, що на вулиці Вербицького, 6. Друге місце виборола команда «Будівельник», третіми були  «Кіборги». Кращими гравцями стали Павло Курпіта, Арсен Медвідь, Павло Шпільов, Віталій Бронецький, Віталій Король («Канада street»).

Наступні турніри зі стрітболу пройдуть 20 жовтня на спортивному майданчику на бульварі Д.Галицького, 28, а 30 жовтня - на майданчику, що на вулиці Пилипа Орлика, 10.

Організатори змагань - Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення  спільно з Тернопільським обласним відділенням Національного Олімпійського комітету України.

Для довідки. Стрітбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах. У гру грають 2 команди. Склад - 5 гравців (3 польових та 2 запасних). Гра  проходить «на одне кільце», при цьому команда перед забиванням м’яча в кільце мусить «вивести» його за триочкову лінію. Гра триває два періоди по 8 хвилин. Гра зупиняється, якщо одна з команд виграє з рахунком 8:0.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: