У Тернополі в мікрорайоні "Дружба" завершились відбіркові змагання "Перші кроки"

02 листопада 15:00
Переглядів: 122
Перші кроки

У спортивному залі КСЗШ №9, що у мікрорайоні «Дружба» міста Тернополя, завершились відбіркові тури за вихід до фінальних змагань «Перші кроки» серед учнів 4-х класів. Проходили вони у мікрорайонах нашого міста – «Східний», «Центр», «Сонячний» та «Дружба».

«Дружба» зібрала команди ТНВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-економічного ліцею №9 ім.І.Блажкевич, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №16 ім.В.Левицького, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №30, ТЗОШ №25, ТНВК №32, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов, ТНВК «Школи-колегіуму Патріарха Йосипа Сліпого», ТЗОШ № 24.

Школярі виконали на оцінку комплекс вправ ранкової зарядки та змагались у «Бігу змійкою», «Естафеті зі скакалкою», «Баскетболі» та «Веденні м’яча». Після спортивних баталій, в яких усі колективи показали не лише якісну спортивну підготовку, але й командний дух та волю до перемоги, визначились переможці.

Перше місце виборола команда ТЗОШ № 24, друге місце завоювала команда школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов – обидва колективи візьмуть участь у фінальних змаганнях, які відбудуться у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов 5 листопада 2015 року, о 14 годині. Третє місце у мікрорайоні «Дружба» посіла команда ТНВК «Школи-колегіуму Патріарха Йосипа Сліпого».

Отже, право змагатись у фінальних змаганнях, окрім вищеназваних, вибороли: команда Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука», ТЗОШ № 27, ТЗОШ №26.

Організували змагання Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти Тернопільської міської ради та Тернопільським обласним відділенням НОК України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: