У Тернополі вчетверте відбудеться футбольний турнір пам’яті Юрія Науменка

22 лютого 10:00
Переглядів: 157
футбол

Розпочався прийом заявок для участі у відкритому міському турнірі з міні-футболу пам’яті Юрія Науменка. Такі змагання у Тернополі відбудуться вже вчетверте.

Заявити про своє бажання позмагатися за футбольний трофей всі охочі команди міста та області можуть до 4 березня. Турнір розпочнеться 8 березня, а фінальні поєдинки заплановані на 10 березня. Змагання відбуватимуться в спортивному залі загальноосвітньої школи №27. Детальнішу інформацію можна дізнатися в обласній федерації футболу.

Двічі Кубок пам’яті Юрія Науменка вигравала команда Західхлібзбут. Одна перемога у цьому турнірі на рахунку команди Королівський смак.

Життя Юрія Науменка раптово обірвалося 19 травня 2009 року. Наступного року доньки відомого у минулому футболіста, тренера і арбітра Олена і Наталія започаткували турнір пам’яті батька. Щороку ці змагання збирають понад 20 команд.

— Хочеться відмітити, що турнір завжди проходить на високому організаційному рівні. Участь беруть футболісти, які добре знали в минулому Юрія Васильовича, а також молоді перспективні футболісти. Тому турнір завжди проходить цікаво, в напруженій боротьбі. Ці змагання є в плані-календарі заходів обласної федерації футболу. Сподіваємось, що з кожним роком цей турнір буде ще більш цікавішим і кількість команд не зменшиться, — зазначив виконавчий директор обласної федерації футболу Олег Мамусь.

Додамо, що цього річ турнір з міні-футболу пам’яті Юрія Науменка вперше відбудеться під патронатом міського голови Тернополя Сергія Надала.

 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: