У Тернополі відбудеться обласна спартакіада серед допризовної молоді

16 травня 10:00
Переглядів: 128
Спартакіада

Обласна спартакіада серед допризовної молоді відбудеться у Тернополі 21 травня. Пройде захід на базі ЗОШ № 23 (вул.Чубинського, 3). Приїзд команд запланований до 10 години. Програма змагань включатиме: 10.00 – 10.30 – робота мандатної комісії, урочисте відкриття спартакіади; 11.00 – 14.00 – біг на 100 м, підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1 на дальність, біг на 1000 м; 15.00 – 16.00 – нагородження переможців та призерів. Переможці спартакіади визначатимуться в командному заліку.

До участі в обласній спартакіаді допускаються збірні команди учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2000-2001 року народження, переможці районних змагань та м. Тернополя, м. Бережани, м. Кременця, м. Чорткова. Склад команди – 9 чоловік (7 хлопців та 2 представника).

Представники команд подають до мандатної комісії заявку, затверджену лікарем, керівником організації, що відряджає, керівником команди, паспорт на кожного учасника або свідоцтво про народження, учнівський квиток.

Організаторами змагань виступили відділ сім’ї та молоді, управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації, управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільський обласний військовий комісаріат.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: