У Тернополі відбудеться Велодень

03 червня 16:30
Переглядів: 210
Велосипедний спорт

Традиційну спортивно-просвітницьку акцію «Всеукраїнський Велодень 2016» проведе 5 червня велогромада міста Тернополя. Відьудеться захід на Театральному майдані о 10 годині. У програмі свята велопробіг вулицями міста, показові виступи спортсменів, змагання із велоспринту, велопікнік. Гасло свята: «Приїжджай сам та запрошуй друзів!!!».

Акція ініційована ГО «Асоціація велосипедистів Тернопілля», ГО «Велоакадемія» ГО «Файні мандри», ТОЦФЗН «Спорт для всіх», активом спільноти «Терен», спільнотами велосипедистів «Шприха» і «Тернопільські велосипедні покатушки» та проводиться за підтримки Управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради.

Всеукраїнський Велодень – це головне свято велосипедистів. Тисячі людей, незалежно від віку та стилю катання, проїжджають центральними вулицями міст та містечок України для того, щоб привернути увагу до здорового й активного способу життя, безпеки та порозуміння з водіями на дорогах. Масовість акції демонструє необхідність створення цивілізованих та безпечних умов для велосипедистів за європейськими стандартами.

Контакти організаторів: Антон Одобецький, голова АВТ: 050 611 35 58, 097 456 14 78, anton.odobeckyy@gmail.com; Михайло Онишків, заступник голови АВТ: 098 020 94 68, mikeonyshkiv@gmail.com

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: