У Тернополі відбудуться матчі Дитячо-юнацької футбольної ліги

26 квітня 10:17
Переглядів: 83
футбол діти

Із середини квітня Федерація Футболу України продовжила змагання в рамках Дитячо-юнацької футбольної ліги сезону 2013-2014 років. Проходять ігри у двох вікових групах – серед 15-річних і 17-річних спортсменів. Участь у змаганнях Першої ліги беруть тернопільські команди: ОДЮСШ «Колос» та ДЮСШ і ДЮСШ-2, які представляють ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту. Про це повідомили в Управлінні фізичної культури і спорту ТОДА.

В рамках 12 туру змагань 26 квітня ОДЮСШ «Колос» (Тернопіль) на своєму полі прийматиме команду «Галичина» (Львів). А 27 квітня також у нашому місті відбудуться ігри між командами ДЮСШ-2 (Тернопіль) та ДЮСШ-РАЕС (Кузнєцовськ). Цього ж дня команда ДЮСШ (Тернопіль) вирушить до Хмельницького, де зустрінеться із суперниками з місцевої ДЮСШ-1.

Додамо, що наразі серед 15-річних спортсменів ОДЮСШ «Колос» займає 7 сходинку турнірної таблиці, ДЮСШ-2 (Тернопіль) – на п’ятому місці, а команда ДЮСШ (Тернопіль) – лідирує.

Серед 17-річних футболістів команда ОДЮСШ «Колос» – на десятому місці, ДЮСШ-2 (Тернопіль) перебуває на сьомій позиції, а ДЮСШ (Тернопіль) посідає перше місце із 30 очками.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: