У Тернополі відбудуться традиційні спортивні змагання "Кубок Шухевича"

18 лютого 15:15
Переглядів: 171
Спорт

Команди представників громадських організацій та студентського самоврядування уже можуть зареєструватись для участі у “Кубку Шухевича”, який проходитиме з 29 лютого по 5 березня.

Долучитись можуть і бажаючі тернополяни при умові, якщо це буде команда не професійних спортсменів.

— Це щорічні традиційні спортивні змагання на Кубок Генерала Української повстанської армії Романа Шухевича, — розповідає голова тернопільської молодіжної міської ради Вероніка Дякович. — Учасниками можуть бути представники молодіжних громадських організацій та органів студентського самоврядування.

До участі в змаганнях не допускаються професійні спортсмени та представники будь-яких політичних партій.

— Коли засновувались такі змагання, то громадські організації робили їх суто для себе, — каже Вероніка. — І ми досі дотримуємось такої традиції. Але якщо у нашому місті є тернополяни, які бажають долучитись до змагань і зможуть зібрати команду учасників з не професійних спортсменів, то ми розглянемо їхню заявку.

Щоб зареєструватись для участі у змаганнях потрібно подати заявку та відразу список усіх учасників команди.

— Такі правила, щоб пізніше, після реєстрації, до команди не могли долучитись інші учасники, які можуть бути професійними спортсменами, — пояснює Вероніка Дякович. — Зазвичай у команді до 10 учасників, але як таких обмежень немає.

Змагання триватимуть традиційно протягом тижня і команди змагатимуться у таких видах спорту як: копанка (футзал), відбиванка (волейбол), кошиківка (баскетбол), біг (естафета), стрільба, скелелазіння, шахи, бокс, плавання, інтелектуальний змаг.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: