У Тернополі відбулося офіційне відкриття вуличних тренажерів

20 травня 10:59
Переглядів: 284
прапор україни

У парку ім. Тараса Шевченка, на острівку "Чайка", встановили антивандальні вуличні тренажери, займатися на яких можуть усі бажаючі.

Наразі там облаштовано 21 такий тренажер. У планах міської влади встановити там ще лавки зі штангами та столик для армреслінгу.

Офіційне відкриття спортивного майданчика відбулося у неділю, 17 травня. Участь у заходів взяв міський голова Сергій Надал.

— Парки – це місце відпочинку і занять спортом. Навколо таких справ повинна формуватись справді європейська культура дозвілля, пов'язана з самовдосконаленням і відмовою від шкідливих звичок, — зазначає Сергій Надал. — Відтепер у парку ім. Т. Шевченка зможуть тренуватися усі бажаючі тернополяни, а для новачків консультації будуть надавати тренери зі спортивних залів міста.

Міський голова запевнив, що вуличні тренажери заплановано встановлювати у кожному мікрорайоні міста. І з відкриттям таких майданчиків Тернопіль підкреслює, що радо переймає кращий досвід світу для розвитку громади та підтримує ініціативи, які популяризують здоров'я, фізичну культуру і спорт.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: