У Тернополі відбувся благодійний марафон, покликаний допомогти хворим дітям

21 вересня 17:30
Переглядів: 98
марафон

Пробігти 1,5 км заради дітей, хворих на епілепсію, на Театральний майдан у п’ятницю, 18 вересня, прийшли сотні тернополян. Благодійний марафон організували для збору коштів на купівлю електроенцефалографа з відеомоніторингом для безкоштовного обстеження дітей хворих на епілепсію. Тернополяни бігаючи, зібрали 18, 346 гривень.
Ініціювала проведення такого заходу, який відбувся вже вдруге, група небайдужих до цієї проблеми тернополян, а співорганізатором пробігу виступив департамент сім’ї, молоді і спорту Тернопільської ОДА.

«Сьогодні відбувся другий етап благодійного забігу, «марафону добрих справ», - поділився враженнями на свій сторінці у соцмережах директор департаменту Віктор Мацикур після проведення заходу. - Більшість із тих, кого я особисто запросив побігати, погодилась. І майже кожен, кого я запросив допомогти з коштами на купівлю приладу для дітей, хворих на епілепсію, погодились. Тому добрих людей у світі значно більше, ніж тих, хто має сили пробігти півтора кілометра дистанції. Всі, хто вийшли сьогодні, - це добрі і сильні люди. Дякую вам за підтримку. Хворим дітям потрібна наша підтримка та увага. Разом здолаєм усе».

Додамо, що благодійний марафон проходив під гаслом «Найсильнішими бувають ті, хто направляє свої сили на добрі справи!».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: