У Тернополі відбувся футбольний турнір Кубок "Ветеранів-Аматорів Тернопілля"

02 серпня 14:00
Переглядів: 164
ТОФФ

30 липня на футбольних майданчиках Тернопільського національного економічного університету вп'яте пройшов турнір з міні-футболу серед ветеранів – Кубок "Ветеранів-Аматорів Тернопілля".

На турнірі цього року змагалися 10 команд з Тернополя та області. Змагання видались захоплюючими та цікавими. А перемогу у турнірі вдруге поспіль здобула команда "Агропродсервіс-Ветеран".

Після фінального поєдинку відбулося нагородження переможців та призерів. У ньому взяв участь голова ТОФФ В. М. Мариновський. Команди були нагороджені Кубками, медалями та грамотами, а також спортивним інвентарем.

На нагородженні були також присутні заступник командира батальйону "Збруч" та старшина батальйону. Організатор турніру Олександр Салій вручив бійцям АТО ключі від позашляховика, а голова ТОФФ В. М. Мариновський від імені ГО "Бізнес.Закон.Порядок" подарував керівникам батальйону дві морозильні камери.

Тернопільська обласна федерація футболу висловлює вдячність організаторам турніру Кубок "Ветеранів-Аматорів Тернопілля" за проведення таких цікавих змагань та вклад у розвиток аматорського та ветеранського футболу на Тернопільщині!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: