У Тернополі відбувся міні-футбольний турнір "Єдина Україна"

04 квітня 15:40
Переглядів: 140
Україна

З 23 березня по 27 березня 2015 р. КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" разом з міською федерацією футболу Києва під патронатом управління у справах сімї, молодіжної політики і спорту ТМР організували і провели турнір з міні-футболу "Єдина Україна" серед юнаків 2005/06 р.н. та 2007 р.н. і молодші.

В молодшій віковій групі брали участь 6 команд: 3 команди з Києва,

2 команди 2007 р.н. з Тернополя КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" і одна команда 2008 р.н.. Ігри проходили по коловій системі на базі спортивного залу "Текстерно".
Перше і друге місце зайняли команди 2007 р.н. КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" (тренери Курдупель Р.М., Джуглей В.В.), третє місце зайняла команда 2007 р.н. Парма Києва. Наймолодша команда 2008 р.н. КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" зайняла 6 місце (тренер Соломчак Т.М.).

В старшій віковій групі брало участь 9 команд: 6 команд з м.Києва і 3 команди КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту". Команди були поділені на дві підгрупи. Ігри в підгрупах проходили по коловій системі. Останій день шляхом стикових ігор визначались переможці і зайняті місця. Перші три місця зайняли Київські команди:

I — клуб Десна Київ,

II — клуб Добро Київ

III — клуб Парма Київ.

IV, V, VI місця зайняли команди КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" (тренери Ціх Р.С., Старовський П.Я., Вересюк В.Я.).

Команди-переможці і команди-призери в обох вікових групах були нагороджені командними грамотами, кубками, гравці медалями. Кращі гравці в номінаціях кращий воротар, кращий захисник, кращий нападник були нагороджені грамотами і призами.

Змагання старшої вікової групи проходили на базі ФОК КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: