У Тернополі відбувся пейнтбольний турнір імені Романа Шухевича

30 червня 18:54
Переглядів: 253
пейнтбол

У суботу 28 червня тернополяни мали змогу відвідати турнір з пейнтболу, в якому брали участь команди з різних міст, у тому числі - з Тернополя.

Змагання традиційно носять ім’я командира Української повстанської армії Романа Шухевича. Організаторами турніру із пейтболу виступили ТОО «Молодіжний націоналістичний конгрес» та пейнтбольний клуб «Легіонер», кубок проходив за підтримки Валентина Наливайченка.

Для того, щоб було цікавіше спостерігати за грою, глядачам розповіли основні правила: команди суддів, умовні знаки і їх виконання. Всі рішення судді на поле виконуються беззаперечно; свисток або гудок (залежить від обладнання) означає початок гри, два свистка або гудка - кінець гри.

Гравець вважається ураженим, якщо:

  • на будь-якій частині одягу (на руці, нозі, маркері, щиті) є пляма фарби;
  • гравець покинув позначені межі поля;
  • гравець оголосив себе ураженим сам;
  • гравця оголосив ураженим суддя.

- Минулого року було спеціальне обладнання, за якими повинні були ховатися учасники, цього ж року поставили звичайні шини, але незважаючи на це, гравці справлялись із своїм завданням досить добре, - поділилася глядачка Ольга.

На змагання завітало 13 команд, у кожній з яких, було по 5 учасників. Місцева команда мала назву "Бульдозер". Підтримати спортсменів прийшло багато людей, особливо вітали тернопільських пейнтболістів. На завершення, судді похвалили усіх учасників за їхню витривалість і завзятість, а також визначили переможців.

Отож перше місце та кубок Романа Шухевича здобула команда з Івано-Франківська "IDDQD", друге - "Архангели", третє - "Спарта". Окрім кубка, переможців нагародили цінними призами. Оргкомітет турніру висловив подяку партнерам змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: