У Тернополі відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

27 березня 17:00
Переглядів: 309
Боротьба

У Тернополі пройшов традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті знаного спортсмена і тренера-викладача Тернопілля Олександра Рибіна.

Основною метою змагань є вшанування пам’яті тренера, який багато років віддав залученню підростаючого покоління до занять спортом прививаючи молоді ведення здорового способу життя. У змаганнях взяли участь близько ста борців західної України.

Серед кадетів у найлегшій ваговій категорії до 54 кілограмів не було рівних Володимиру Рибіну, молодшому внуку тренера Олександра Рибіна. У цій ж віковій категорії до 58 кг перше місце здобув Віктор Стасів зі Львова, у в.к. до 63 кг чемпіоном став Віктор Крупа з Теребовлі, а у категорії до 69 кг переміг також Теребовлянський борець Анатолій Волинський.

Серед юніорів у найлегшій ваговій категорії золоту медаль здобув Валерій Рибін, також один з внуків тренера Олександра Рибіна. В цьому ж віці у в.к. до 66 кг переміг тернополянин Віктор Городницький, у категорії до 74 кг лідирував Василь Водвуд також з Тернополя, а у в.к. до 84 кг найвищу сходинку п’ядесталу очолив ще один тернопільський борець Олександр Михальський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: