У Тернополі відбувся турнір з міні-футболу "Кубок весни 2016"

22 березня 11:00
Переглядів: 126
Футбол

Перший турнір з міні-футболу «Кубок весни 2016» з 18 до 20 березня тривав на футбольному полі ТНЕУ. Участь у змаганнях взяли 16 команд з Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Хмельницького та Луцька. Головний приз - кубок та 10 тисяч гривень виграла команда із Тернополя «Мурсія», друге та третє місце посіли «Мурсія2» (Тернопіль) та «Динамо» (Луцьк) відповідно, - повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради. Окрім того, свої нагороди отримали учасники у номінаціях «Кращий гравець» та «Кращий бомбардир».

Міський голова Сергій Надал привітав переможців та учасників турніру, побажав їм здобувати нових перемог, а також висловив подяку спонсорам та організаторам «Кубку весни» у Тернополі. А голова Тернопільської обласної федерації футболу Володимир Мариновський висловив побажання, щоб подібні змагання відбувалися у Тернополі регулярно. За словами організаторів, саме це і є у їхніх планах: турнір з міні-футболу «Кубок весни» проводити щорічно, а також організувати у місті ще й «Кубок осені».