У Тернополі відбувся турнір з вільної боротьби

26 листопада 22:25
Переглядів: 338
Вільна боротьба

86 спортсменів віком 14-16 років із Києва, Львова, Черкас, Чернівців, Полтави, Хмельницького, Київської, Волинської та Тернопільської областей стали учасниками XXII Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед кадетів пам’яті Богдана Сцібайла, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Такі змагання з 21 до 23 листопада тривали у Тернополі в рамках акції "Спорт проти деградації", яку започаткували з метою підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, залучення громадян до занять фізичною культурою та формування здорового способу життя.

Офіційне відкриття турніру відбулось 22 листопада у Тернопільському Національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Перед урочистостями хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Голодоморів.

У змаганнях взяли участь 13 команд: Біла Церква (Київська область), Чернівці, Городок (Хмельницька область), Вижниця (Чернівецька область), Кривий Ріг (Дніпропетровська область), Черкаси, Львів, Тернопіль, Волинська область, Борщів, Підволочиськ, Збараж та Теребовля.

За підсумками змагань в особистому заліку кращими стали:

Вагова категорія 42 кг:

1 місце – Жеребило Ярослав, Городок

2 місце – Подолянюк Богдан, Тернопіль

3 місце – Вишницький Олександр, Вижниця

3 місце – Бебко Олександр, Збараж.

Вагова категорія 46 кг:

1 місце – Рибін Володимир, Тернопіль

2 місце – Шинков Михайло, Городок

3 місце – Стасів Віктор, Львів

3 місце – Шпанюк Михайло, Вижниця.

Вагова категорія 50 кг:

1 місце – Ільницький Володимир, Тернопіль

2 місце – Гарнага Олег, Теребовля

3 місце – Булаш Артем, Кривий Ріг

3 місце – Жирій Святослав, Тернопіль.

Вагова категорія 54 кг:

1 місце – Подкользін Вадим, Кривий Ріг

2 місце – Репак Андрій, Тернопіль

3 місце – Кусик Ігор, Волинська область

3 місце – Русь Ілля, Збараж.

Вагова категорія 58 кг:

1 місце – Гурський Михайло, Львів

2 місце – Кліменко Сергій, Кривий Ріг

3 місце – Скумін Олександр, Львів

3 місце – Цюрупа Павло, Біла Церква.

Вагова категорія 63 кг:

1 місце – Дубовий Євген, Львів

2 місце – Шульженко Сергій, Кривий Ріг

3 місце – Осос Іван, Теребовля

3 місце – Литвин Захар, Біла Церква.

Вагова категорія 69 кг:

1 місце – Пижьянов Василь, Біла Церква

2 місце – Бабій Валентин, Біла Церква

3 місце – Михальський Олександр, Збараж

3 місце – Мельничук Євген, Чернівці.

Вагова категорія 76 кг:

1 місце – Гика Андрій, Городок

2 місце – Хариш Андрій, Збараж

3 місце – Сербинчук Андрій, Чернівці

3 місце – Вовк Максим, Тернопіль.

Вагова категорія 85 кг:

1 місце – Прусак Євген, Теребовля

2 місце – Забур’яний Андрій, Чернівці

3 місце – Охотник Олег, Чернівці

3 місце – Дубина Максим, Тернопіль.

Вагова категорія 100 кг:

1 місце – Ідзінський Юрій, Львів

2 місце – Гук Олег, Тернопіль

3 місце – Денисюк Дмитро, Біла Церква

3 місце – Ковпак Назар, Теребовля.

Головний суддя змагань — суддя Міжнародної категорії Цимбал Сергій Григорович, головний секретар — суддя Міжнародної категорії Красовський Валерій Аркадійович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити