У Тернополі відзначили Олімпійський день

01 липня 17:06
Переглядів: 188
спорт

Спортивною ареною для борців, боксерів та кікбоксерів, велосипедистів тріалу, легкоатлетів, шахістів та шашкістів став 28 червня Театральний майдан. Таким чином – активно, цікаво, весело, яскраво, зі спортивними заходами та змаганнями тернополяни відзначили Олімпійський день. Заходи відбулись за участі учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів, федерацій з видів спорту і просто людей, які ведуть здоровий спосіб життя.

Спортивне свято розпочалося змаганнями «Веселі старти», де діти молодшого та середнього шкільного віку мали змогу випробувати себе в цікавих естафетах. Вперше в змаганнях взяли участь немовлята, – перегони з повзання «Вправний повзунець» принесли радість не лише діткам до 1 року та їх батькам, а й численним глядачам.

Свою майстерність демонстрували чемпіони України з велотріалу. Тернопільський осередок Міжнародної Федерації Бойового Гопака вразив глядачів видовищним виступом.  Майстерність у катанні на роликових ковзанах показали вихованці ДЮСШ «Екстрім».  На облаштованому рингу пройшли турніри з боксу, кікбоксингу, панкратіону та фрі-файту. На борцівському килимі змагались вихованці дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби.

Школа вуличного танцю «NINO» запалила своєю енергетикою присутніх сотень глядачів. Аплодисменти дісталися колективу фанк-аеробіки від спортивного танцювального центру та срібним призерам чемпіонату України з зі спортивної аеробіки – команді ЗОШ № 14.

Тернопільська ДЮСШ з футболу продемонструвала новий вид спорту – тенісбол.

Організатори заходу визначили юних спортивних ерудитів в Олімпійській вікторині.

Перед родзинкою Олімпійського дня – легкоатлетичними забігами учасники заходу провели традиційну Олімпійську розминку. Учасників свята привітали керівники Тернопільщини – голова обласної державної адміністрації Степан Барна та голова обласної ради Василь Хомінець.

Завершилося спортивне дійство масовими легкоатлетичними забігами на дистанцію 600 метрів. Участь у них взяли шанувальники бігу різних вікових груп

Організаторами Олімпійського дня стали обласна державна адміністрація, Тернопільська міська рада, обласне відділення НОК України,  департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради, обласний центр «Спорт для всіх» та Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: