У Тернополі встановили вуличні тренажери

12 жовтня 22:00
Переглядів: 356
Тренажери

У новому «Парку здоров’я», який розташований у частині регіонально-ландшафтного парку «Загребелля», облаштували вуличні тренажери. Як розповідає очільник Тернополя Сергій Надал, на спеціальній території встановили антивандальні конструкції такі ж, як і були раніше встановлені на острівку «Чайка».

«Це вже другий майданчик із вуличними тренажерами, який облаштовано у Тернополі. Скоро такі ж тренажери з’являться на бульварі Куліша, на вул. Новий світ, 95 та у парках «Національного відродження», «Топільче», - каже Сергій Надал. - До нас часто звертаються тернополяни та професійні спортсмени із проханням облаштувати у різних частинах міста спортивні зони. Їх проханням ми виконали, тепер же на цих тренажерах матимуть змогу займатися усі бажаючі».

Нагадаємо, що місце для території «Парку здоров’я» було обрано спеціально неподалік вул. Бережанська та біля Третьої міської лікарні, щоб тернополяни і пацієнти лікарні могли прогулюватися по парку. Окрім того, на «Дружбі» немає інших подібних відпочинкових зон.

У парку цього року облаштували доріжки, дерев’яну арку при вході, провели благоустрій території та встановили дитячий майданчик. Тепер же парк поповнився й спортивною зоною із вуличними тренажерами.

Оскільки парк має територію майже 9 га, то цього року у ньому виконали лише першочергові роботи. У наступні роки тут проведуть освітлення та облаштують окрему зону для барбекю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: