У Тернополі завершились змагання серед четвертокласників "Перші кроки"

09 листопада 11:00
Переглядів: 112
Перші кроки

У Тернополі завершились змагання серед четвертокласників «Перші кроки». Ці улюблені усіма дітьми спортивні випробування проходили у три етапи: внутрішньошкільні, змагання серед команд-шкіл мікрорайонів міста «Східний», «Центр», «Сонячний», «Дружба», та фінал. Загалом, у «Перших кроках» взяло участь понад три тисячі четвертокласників міста – юних шанувальників спорту і здорового способу життя.

Отож, фінальний етап зібрав у спортивному зал ТСШ №3, який, як завжди, гостинно приймав ці змагання, найкращих представників кожного з мікрорайонів. Це команди ТЗОШ №24, Тернопільської школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука», ТЗОШ №27, ТЗОШ №26.

Ось і настала довгождана мить початку урочистої церемонії відкриття. На це спортивне свято завітали гості: Віталій Ігнатенко – перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОК України, Світлана Крикончук – представник Тернопільського обласного відділення НОК України, чемпіонка світу та Європи з біатлону та Лілія Проць – чемпіонка світу з пауерліфтингу. Відкрив змагання директор Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Ванджура. З вітальним словом виступила Світлана Крикончук та побажала учасникам успішних стартів. На змаганнях четвертокласників також була присутня представник торгової марки «Молокія» ПАТ «Тернопільський молокозавод» менеджер відділу трейд-маркетингу Оксана Величко.

Окрасою свята стала мистецька програма. Усі діти із захопленням спостерігали за виступом колективу Тернопільської обласної профспілкової школи мистецтв, який представив вокальний номер «Ми щасливі діти» (керівник Лілія Рутецька). Чудові танцювальні колективи Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов «Викрутасики», які виступили з танцювальною композицією «Веселі бджоленята» (керівник Тетяна Глезнер) та колектив «Євроданс» (керівник Світлана Недільська), покращили настрій учасників та «зарядили» їх потужною позитивною енергетикою.

А далі стартували власне спортивні баталії. Налаштовані на перемогу команди демонстрували виконання комплексу вправ ранкової зарядки під керівництвом учня. Цікаво те, що всі фіналісти показали високий рівень виконання вправ, а це означає, що діти відповідально готувались до змагань, також довели, що ці корисні для здоров’я навички залишаться з ними на усе життя. А потім розпочались вже добре знайомі для четвертокласників естафети, але щоб вибороти у них перемогу, потрібно було довго та старанно тренуватись. Естафети «Біг змійкою», «Естафета зі скакалкою», «Баскетбол», «Ведення м’яча» та «Боулінг» змінювали одна одну. І ось хлопці та дівчата, які віддали багато сил та емоцій задля цього виступу, чекають, коли суддівська колегія завершить підбиття підсумків.

В результаті, перемогу здобула неодноразовий переможець змагань серед четвертокласників «Перші кроки», які вже стали традиційними, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Друге місце виборола ТЗОШ № 24, третє місце посіла команда Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов.

Призери отримали кубки, медалі від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», дипломи від Тернопільського обласного відділення НОК України за підписом президента НОК України Сергія Бубки, також м’ячі, плакати та значки.

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» дякує спонсорам «Перших кроків» – торговій марці «Молокія» ПАТ «Тернопільський молокозавод» (менеджер відділу трейд-маркетингу Оксана Величко), Львівській філії «Торговий дім «Карпатські мінеральні води» (регіональний менеджер Михайло Олійник) та ТОВ Видавництво «Школярик» – за надану продукцію та призи для нагородження учасників змагань.

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» висловлює подяку Тернопільській спеціалізованій школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов та Тернопільській обласній профспілковій школі мистецтв за допомогу в організації змагань та волонтерам Інституту педагогіки і психології Тернопільського Національного педагогічного університету, які старанно працювали під час проведення «Перших кроків».

Організаторами турніру виступили Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти Тернопільської міської ради та Тернопільським обласним відділенням НОК України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: