У Тернополі завершився особистий чемпіонат з армрестлінгу серед представників "Інваспорту"

06 жовтня 10:31
Переглядів: 90
армреслінг

Регіональний центр «Інваспорт» провів особистий чемпіонат з армрестлінгу. Участь у турнірі взяло 35 спортсменів, які змагались у чотирьох вагових категоріях. У ваговій категорії до 69 кг чемпіоном став Артем Ткаченко (Тернопіль), друге місце посів Мар’ян Репета зі Стегниківців, третім був тернополянин Юрій Яцук.

У ваговій категорії до 75 кг титул чемпіона виборов ще один спортсмен з Тернополя Сергій Юрійчук, срібним призером став Дмитро Мурдза із села Грабівці, на третому місці Степан Вертепний (Теребовля). У ваговій категорії до 90 кг перемогу здобув Володимир Чайковський (Зборів), другий результат показав тернополянин Олексій Фірстов, а третій – Тарас Смакоуз із Великої Березовиці.У ваговій категорії понад 90 кг золоту медаль здобув Едуард Каськів, срібну нагороду завоював Руслан Шокало, а «бронзу» – Андрій Грушка. Усі спортсмени – з Тернополя. Абсолютним чемпіоном змагань став Едуард Каськів.