У Тернополі змагались гімнастки із п’яти міст України

01 квітня 13:30
Переглядів: 226
спортивна гімнастика

26-27 березня у гімнастичному залі Тернопільської КДЮСШ №2 відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області зі спортивної гімнастики на призи майстра спорту України міжнародного класу Інги Шкарупи. Про це повідомили в Управлінні фізичної культури і спорту ТОДА.

До нашого міста прибули команди зі Львова, Рівного, Івано-Франківська та Червонограда Львівської області. Організували змагання управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільська КДЮСШ №2. Учасниць турніру привітали начальник управління з питань фізичної культури і спорту Ігор Підгайний та мама уславленої спортсменки Світлана Шкарупа.

Наводимо перелік переможців та призерів змагань у видах програми та їхній результат у балах:

За програмою юнацького розряду (2007 р.н.)

1. Яна Ізбянська (Тернопіль) - 46,55

2. Надія Радняна (Тернопіль) - 44,9

3. Христина Постій (Тернопіль) - 41,8

За програмою І юнацького розряду (2006 р.н.)

1. Даніела Батрона (Рівне) - 48,4

2. Ева Сапіга (Рівне) - 48,1

3. Анна Фідря (Рівне) - 47,7

За програмою ІІІ розряду:

1. Софія Оксантюк (Рівне) - 48,5

2. Марта Мігуала (Тернопіль) - 47,65

3. Анастасія Михайлюк (Рівне) - 46,9

За програмою ІІ розряду (довільна)

1. Тетяна Мокляк (Рівне) - 97,1

2. Аліна Пицишин (Тернопіль) - 86,95

3. Аліна Предоляк (Тернопіль) - 85,7

За програмою ІІ розряду (обов’язкова)

1. Яна Хруленко (Тернопіль) - 96,3

2. Анастасія Козарук (Івано-Франківськ) - 95,6

3. Віка Грохольська (Тернопіль) - 90,9

За програмою І розряду (обов’язкова)

1. Анастасія Бачинська (Тернопіль) - 89,3

2. Анастасія Мачкур (Івано-Франківськ) - 76,45

За програмою І розряду (довільна)

1. Христина Кулаківська (Рівне) - 94,65

2. Дарина Прозанас (Рівне) - 94,15

3. Людмила Мащенко (Рівне) - 89,6

За програмою КМС:

1. Тетяна Фіялка (Тернопіль) - 93,5

2. Анастасія Демченко (Тернопіль) - 83,5

3. Юлія Захарків (Тернопіль) - 77,7

За програмою МС:

1. Дана Допта (Тернопіль) - 89,0

2. Мар’яна Малюта (Тернопіль) - 88,9

3. Анна Сафьян (Червоноград) - 75,2

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, грамотами та медалями від Тернопільської обласної федерації спортивної гімнастики та солодкими призами від Інги Шкарупи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити