У Тернополі змагались у спортивно-туристському орієнтуванні в паркових зонах

21 травня 15:17
Переглядів: 229
спортивне орієнтування

18 травня у тернопільському парку «Національного Відродження» відбулася відкрита обласна Першість із спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах в рамках проведення всеукраїнських масових заходів «Спорт для всіх в парках і скверах». Учасниками його стали 185 мешканців Тернополя, смт. Микулинці Теребовлянського району та міста Почаєва Кременецького району.

Організаторами заходу виступили Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична), Тернопільський обласний центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володимир Ванжура), Тернопільська обласна федерація спортивного туризму України (Віце-президент В.П.Старичков).

Як повідомила головний суддя змагань Оксана Стоянова, згідно завдань, поставлених у ході змагань, за 35 хвилин кожному учаснику необхідно подолати шлях понад 3 км та віднайти п’ять замаскованих контрольних пунктів. Старші учасники вели пошук в напрямку зростання номерів (заданий напрямок), а молодші та команди-сімейні пари - довільно (за вибором). Спортсмени демонстрували свої вміння з основ орієнтування, використовуючи карту та компас, у різних вікових групах.

Кращі результати у своїх вікових групах показали:

Дівчата 10 років:

І місце – Білоус Вероніка, гурток «Пішохідний туризм» (м.Тернопіль, керівник Олесь Баран);

ІІ місце – Яцишин Соломія, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Галина Левенець);

ІІІ місце – Ніколаєва Сніжана (Почаївський БДТ, керівник Тамара Гуріна).

Дівчата 11-12 років:

І місце – Гнип Олеся, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Роксолана Головата);

ІІ місце – Тарасюк Софія, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Роксолана Головата);

ІІІ місце – Висоцька Ірина, гурток «Юні етнографи» (м.Тернопіль, керівник Зоя Ліщук).

Хлопці 10 років:

І місце – Гринтус Максим, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Дмитро Мотринчук);

ІІ місце – Рутило Богдан, гурток «Юні етнографи» (м.Тернопіль, керівник Зоя Ліщук);

ІІІ місце – Воропаєв Валентин, Почаївський БДТ (керівник Тамара Гуріна).

Хлопці 11-12 років:

І місце – Карпюк Віталій, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Галина Левенець);

ІІ місце –Володимир Шушвар, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Роксолана Головата);

ІІІ місце – Думич Владислав, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Роксолана Головата).

Дівчата 13 років:

І місце – Мручок Анастасія, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Роксолана Головата);

ІІ місце – Крисюк Олеся, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Роксолана Головата);

ІІІ місце – Лучка Анастасія, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль,  керівник Галина Левенець).

Дівчата 14 років:

І місце – Мочук Соломія, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Михайло Фалінський);

ІІ місце – Качунь Христина, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Роксолана Головата);

ІІІ місце – Дубчак Христина, гурток «Пішохідний туризм» (м.Тернопіль, керівник Олесь Баран).

Хлопці 13 років:

І місце – Гурбін Степан, Теребовлянський ЦТКЕУМ (керівник Андрій Капуста);

ІІ місце – Гнатко Сергій, гурток «Географічне краєзнавство» (м.Тернопіль, керівник Олег Роган);

ІІІ місце – Мороз Андрій, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Дмитро Мотринчук).

Хлопці 14 років:

І місце – Мурзін Іван, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Михайло Фалінський);

ІІ місце – Ющенко Олексій, гурток «Юні спелеологи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Ольга Єпіфанова);

ІІІ місце – Ковалик Артур, Теребовлянський ЦТКЕУМ (керівник Андрій Капуста).

Дівчата 15-16 років:

І місце – Масляк Ірина, гурток «Пішохідний туризм» (м.Тернопіль, керівник Олесь Баран);

ІІ місце – Новаківська Тетяна, гурток «Юні спелеологи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Ольга Єпіфанова);

ІІІ місце – Приведа Оксана, гурток «Пішохідний туризм» (м.Тернопіль, керівник Олесь Баран).

Юнаки 15-16 років:

І місце – Наджога Роман, гурток «Юні туристи-краєзнавці» (м.Тернопіль, керівник Дмитро Мотринчук);

ІІ місце – Березюк Мар’ян, гурток «Пішохідний туризм» (м.Тернопіль, керівник Сергій Бричко).

Юнаки 17-20 років:

І місце – Демчук Михайло, гурток  «Пішохідний туризм» (м.Тернопіль, керівник Сергій Бричко);

ІІ місце – Рудий Василь, гурток  «Пішохідний туризм» (м.Тернопіль, керівник Сергій Бричко).

Жінки 21-34 роки:

І місце – Головата Роксолана;

ІІ місце – Серединська Ольга.

Чоловіки 21-34 роки:

І місце – Баран Олесь.

Жінки 35 років:

І місце – Філенко Олена;

ІІ місце – Фалінська Галина;

ІІІ місце – Дячук Ірина.

Команди-сімейні пари

І місце – Орлінський Максим і Орлінський Олександр;

ІІ місце – Тернівський Петро і Тернівська Анна;

ІІІ місце – Єрмакова Тетяна і Єрмаков Леонід.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити