У Тернополі змагались юні легкоатлети з усієї області

03 червня 15:55
Переглядів: 223
легка атлетика

Відкриту першість міста Тернополя «Хто ти, майбутній Олімпієць?» серед юнаків та дівчат 2000-2001 років народження та чемпіонат області серед учнів ДЮСШ 2002 року народження і молодших з легкої атлетики провела обласна дитячо-юнацька спортивна школа. Учасниками змагань з бігових видів, стрибків у висоту та довжину, штовхання ядра та метання списа, що проходили на стадіоні Тернопільського Національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, стали 200 юнаків та дівчат із 12 команд районів та міста Тернополя.

У командному заліку серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл перше місце виборола команда Бережанської ДЮСШ, набравши 1321 очко. На другому місці – вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи із сумою 1223 очка. Третє місце посіла команда Зборівської ДЮСШ – 1057 очок.

В особистому заліку слід відзначити такі результати:

У бігу 60 м Аліна Захарків (ОДЮСШ «Колос») лідирувала із результатом 8.3 с.

Анастасія Дуда (Зборівська ДЮСШ) була першою на двох дистанціях: 60 м 8.4 с та 300 м – 47.6 с.

Тарас Хлистун  (Підволочиська ДЮСШ) успішно виступив у бігу на 60 м  – 7.1 с та у стрибках у довжину – 5.38 м.

У бігу 300 м добрий результат показала Софія Савчин (Тернопільська районна ДЮСШ) – 47.1 с.

Інна Ткачук (Збаразька ДЮСШ) подолала дистанцію 600 м  із часом 1 хв 49.4 с.

Руслана Муравська (ОДЮСШ «Колос») у стрибках у висоту виступила із результатом 150 см.

У штовханні ядра серед юнаків відзначились Юрій Косюк (Бережанська ДЮСШ) 3 кг – 11.5 м та Роман Гудзь (Бучацька ДЮСШ) 4 кг – 14.10 м. Серед дівчат – Вікторія Мітюрьова (ОДЮСШ) – 8.53 м та Зоряна Хомко (Бучацька ДЮСШ) – 9.00 м.

У метанні спису високий результат показала Марія Василик (Коропецька ДЮСШ) – 24.60 м.

Змагання організовані обласною дитячо-юнацькою спортивною школою. За їх результатами буде сформовано команду для участі у чемпіонаті України, який відбудеться 18-19 червня у Вінниці.

Відкритий чемпіонат міста «Хто ти, майбутній Олімпієць?» серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н. та чемпіонат області серед ДЮСШ (2002 р.н. і молодші)

Результати у командному заліку:

1. Бережанська ДЮСШ – 1321 оч.

2. ОДЮСШ – 1223 оч.

3. Зборівська ДЮСШ – 1057 оч.

4. ОДЮСШ «Колос» – 969 оч.

5. Бучацька ДЮСШ – 954 оч.

6. Шумська ДЮСШ – 939 оч.

7. ДЮСШ «Спартак» – 868 оч.

8. Підволочиська ДЮСШ – 812 оч.

9. Коропецька ДЮСШ – 678 оч.

10. Збаразька ДЮСШ – 668 оч.

11.Кременецька ДЮСШ – 631 оч.

12. Тернопільська районна ДЮСШ – 455 оч.

Переможці та призери у особистому заліку:

Біг 60 м – дівчата 2000-2001 р.н.:

1. Захарків Аліна – 8.3 с (ОДЮСШ «Колос»)

2. Барановська Анастасія – 8.5 с (ОДЮСШ «Колос»)

3. Качунь Анастасія – 8.6 с (Тернопільська районна ДЮСШ)

Біг 60 м – дівчата 2002 р.н. і мол. :

1. Дуда Анастасія – 8.4 с (Зборівська ДЮСШ)

2. Дречко Ілона – 8.6 с (ОДЮСШ «Колос»)

3. Войтович Соломія – 8.8 с (ОДЮСШ «Спартак»)

Біг 60 м – юнаки 2000-2001 р.н.:

1. Пошва Віталій – 8.2 с (ОДЮСШ «Колос»)

2. Семенюк Микола – 8.3 с (Шумська ДЮСШ)

3. Бага Назарій – 8.4 с (ОДЮСШ)

Біг 60 м – юнаки 2002 р.н. і мол.:

1. Хлистун Тарас – 7.1 с (Підволочиска ДЮСШ)

2. Романишин Назар – 7.1 с (Бережанська ДЮСШ)

3. Підлипчук Олександр – 7.3 с (м. Кам’янець-Подільский)

Біг 300 м – дівчата 2000-2001 р.н.:

1. Савчин Софія – 47.1 с (Тернопільська районна ДЮСШ)

2. Слободян Тетяна – 49.1 с (Бучацька ДЮСШ)

3. Бабій Віта – 50.0 с (Кременецька ДЮСШ)

Біг 300 м – дівчата 2002 р.н. і мол.:

1. Дуда Анастасія – 47.6 с (Зборівська ДЮСШ)

2. Мострянська Ліана – 47.7 с (Бережанська ДЮСШ)

3. Павлів Валентина – 49.2 с (Бучацька ДЮСШ)

Біг 300 м – юнаки 2000-2001 р.н.:

1. Підлипчук Олександр – 38.6 с (м. Камянець-Подільський)

2. Хомко Микола – 42.2 с (Бучацька ДЮСШ)

3. Строков Михайло – 43.4 с (Кременецька ДЮСШ)

Біг 300 м – юнаки 2002 р.н. і мол.:

1. Грицковський Олег – 46.1с  (Бережанська ДЮСШ)

2. Липка Андрій – 46.5 с (Підволочиська ДЮСШ)

3. Бага Назарій – 46.8 с (ОДЮСШ)

Біг 600 м – дівчата 2000-2001 р.н.:

1. Ткачук Інна – 1 хв 49.4 с (Збаразька ДЮСШ)

2. Патроник Марія – 1.59.9 с (Збаразька ДЮСШ)

3. Малищик Наталія – 2.05.5 с (ОДЮСШ)

Біг 600 м – дівчата 2002 р.н. і мол.:

1. Новікова Тетяна – 2 хв 01.4 с (Зборівська ДЮСШ)

2. Гнатишин Андріяна – 2 хв 01.9 с (Бучацька ДЮСШ)

3. Горохівська Марія – 2 хв 02.5 с (Зборівська ДЮСШ)

Біг 1000 м – юнаки 2000-2001 р.н.:

1. Купяк Максим – 3 хв 04.1 с (Тернопільська районна ДЮСШ)

2. Александер Руслан – 3 хв 05.3 с (Бучацька ДЮСШ)

3. Крижанівський Віталій 3 хв 08.1 с (Збаразька ДЮСШ)

Біг 1000 м – юнаки 2002 р.н. і мол.:

1. Цвірла Дмитро – 3 хв 27.3 с (Зборівська ДЮСШ)

2. Копит Станіслав – 3 хв 30.6 с (Тернопільська районна ДЮСШ)

3. Штогрин Ігор – 3 хв 34.6 с (Зборівська ДЮСШ)

Стрибки у довжину – дівчата 2000-2001 р.н.:

1. Михайлюк Маряна – 4.38 м (ОДЮСШ «Колос»)

2. Самота Анастасія – 4.37 м (ОДЮСШ «Колос»)

Стрибки у довжину – дівчата 2002 р.н. і молодші:

1. Войтович Соломія – 3.88 м (ДЮСШ «Спартак»)

2. Мула Христина – 3.70 м (ОДЮСШ)

3. Західна Валентина – 3.58 м (Підволочиська ДЮСШ)

Стрибки у довжину – юнаки 2000-2001 р.н.:

1. Хлистун Тарас – 5.38 м (Підволочиська ДЮСШ)

2. Підлипчук Олександр – 4.98 м (м. Камянець-Подільський)

Стрибки у довжину – юнаки 2002 р.н. і молодші:

1. Шарван Олег – 4.18 м (ОДЮСШ «Колос»)

2. Кінаш Юрій – 3.65 м (ОДЮСШ «Колос»)

3. Хорбак Станіслав – 3.58 м (ОДЮСШ «Колос»)

Стрибки у висоту – дівчата 2000-2001 р.н.:

1. Муравська Руслана – 150 см (ОДЮСШ «Колос»)

Стрибки у висоту – дівчата 2002 р.н. і молодші:

1. Міхеєва Дарина – 130 см

2. Яцула Христина – 120 см (ОДЮСШ «Колос»)

3. Жук Марія – 115 см (ОДЮСШ «Колос»)

Стрибки у висоту – юнаки 2000-2001 р.н.:

1. Чихарівський Максим – 125 см (ОДЮСШ «Колос»)

2. Мудрівський Юрій – 120 см (ОДЮСШ «Колос»)

Стрибки у висоту – юнаки 2002 р.н. і мол.:

1. Слободян Віталій – 130 см (ОДЮСШ «Колос»)

2. Клименко Максим – 120 см (ОДЮСШ «Колос»)

3. Гурзень Олександр – 115 см (ОДЮСШ «Колос»)

Штовхання ядра – дівчата 2000-2001 р.н.:

1. Хомко Зоряна – 9.00 м (Бучацька ДЮСШ)

2. Гоцко Євгенія – 8.10 м (Коропецька ДЮСШ)

3. Ткачук Ніна – 7.63 м (Шумська ДЮСШ)

Штовхання ядра – дівчата 2002 р.н. і молодші:

1. Мітюрьова Вікторія – 8.53 м (ОДЮСШ)

2. Сем’янчук Інна – 8.38 м (Коропецька ДЮСШ)

3. Мостова Дарина – 8.15 м (ОДЮСШ)

Штовхання ядра – юнаки 2000-2001 р.н.:

1. Гудзь Роман – 13.10 м  (Бучацька ДЮСШ)

2. Гуменний Дмитро – 11.40 м (Бучацька ДЮСШ)

3. Марін Андрій – 11.04 м (Коропецька ДЮСШ)

Штовхання ядра – юнаки 2002 р.н. і мол.:

1. Косюк Анрій – 11.5 м (Бережанська ДЮСШ)

2. Чіхман Ярослав – 10.56 м (Бучацька ДЮСШ)

3. Жук Андрій – 10.08 м (ОДЮСШ)

Метання спису – дівчата 2002 р.н. і молодші:

1. Василик Марія – 24.60 м (Коропецька ДЮСШ)

2. Мостова Дарина – 21.00 м (ОДЮСШ)

3. Сем’янчук Інна – 19.10 м (Коропецька ДЮСШ)

Метання спису – юнаки 2002 р.н. і молодші:

1. Жук Андрій – 21.40 м (ОДЮСШ)

2. Нечай Сергій – 20.30 м (ОДЮСШ)

3. Бойко Тарас – 17.00 м (Коропецька ДЮСШ)

Метання спису – юнаки 2000-2001 р.н.:

1. Давидів Роман – 31.6 м (Коропецька ДЮСШ)

2. Павлик Іван – 27.30 м (ОДЮСШ)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити