У Тернополі змагалися кращі фрі-файтери Західної України

15 жовтня 17:06
Переглядів: 122
фрі файт

Відкритий чемпіонат Тернопільської області з фрі-файту відбувся 12 жовтня у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 ім. Володимира Левицького.

Участь у ньому взяли 8 команд спортивних клубів Чорткова, Тернополя, Чернівців, Івано-Франківська. Усього за перемогу змагалося  95 бійців віком від 6 до 20 років. 

Розпочався чемпіонат  хвилиною мовчання. У такий спосіб фрі-файтери вшанували пам'ять своїх побратимів і друзів Романа Іляшенка, Андрія Юркевича, Ореста Квача, котрі загинули в зоні проведення АТО. Згадали і про керівника Тернопільського обласного осередку Всеукраїнської Федерації фрі-файту, тренера та суддю міжнародного класу  Валерія Чоботаря, який зараз захищає Донецький аеропорт.

Учасників чемпіонату від імені голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олега Сиротюка привітав заступник голови ОДА Леонід Бицюра. Він щиро подякував усім представникам Федерації фрі-файту за організацію чемпіонату та батькам найменших фрі-файтерів, за те, що “знаходять час на своїх дітей і приводять їх у секції з фрі-файту”.

Відтак Леонід Бицюра нагородив золотими, срібними та бронзовими медалями наймолодших учасників Відкритого чемпіонату Тернопільської області з фрі-файту.

— Цей вид спорту допомагає не тільки сформувати фізичні якості дитини, а й виховати характер, — зазначив Бицюра. —  Не знаю, збудує кожен з вас спортивну кар'єру чи ні, але відстояти себе, бути сміливим, впевненими,винахідливим, вміти захистити себе, своїх рідних, свою державу — навчиться. А це обов'язково знадобиться в житті.

Перші позитиви від занять фрі-файту вже помітила тернополянка Наталя Овод — мама шестирічного Матвія. Каже, син змужнів, став дисциплінованішим, зібранішим.

— Фрі-файт виховує не тільки справжніх чоловіків, а й справжніх українців, —  переконаний представник Федерації фрі-файту в Тернополі Віктор Мацикур. — А це важливо, особливо зараз, коли державі потрібні захисники здорові не тільки тілом, а й духом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: