У Тернополі змагалися юні каратисти

25 листопада 07:45
Переглядів: 183
карате

В Палаці спорту "Текстильник" відбувся відкритий чемпіонат міста Тернополя з Кіокушінкан карате-до Ренмей серед дітей, юнаків та дівчат, повідомляють в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У змаганнях взяли участь не лише представники двох федерацій міста Тернополя — Кіокушинкан карате та Кіокушинкай Унія, а й гості зі Львова, Івано-Франківська та смт.Гусятин. Загалом виступало більше ста шанувальників цього виду спорту.

Юні спортсмени змагались в розділі куміте (поєдинки).

У турнірі взяли участь діти від шести до сімнадцяти років, а також за проханням батьків вже вдруге виступали учасники віком 4-5 років. Як зазначили організатори змагань, ще зовсім маленькі діти дійсно виявляли неабиякі вольові якості, поводились гідно та стримано реагували на поразку, підтверджуючи думку, що спорт — це один з могутніх засобів виховання.

Віце-президент Тернопільської обласної федерації Кіокушинкан карате Ігор Турський нагородив учасників буклетами та призами про наше рідне місто. Організатор змагань — Тернопільська обласна федерація з Кіокушинкан карате-до Ренмей  (президент Тетяна Чубата).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: