У Тернополі знову зустрінуться діаспорні команди з футболу

16 червня 18:12
Переглядів: 145
футбол

У цей важкий період для нашої країни, яка переживає розбрат та загарбницьку політику Кремлівської Росії, незаконне відторгнення Кримського півострову, ми маємо бути разом по-справжньому, продемонструвати нашу єдність діаспори та батьківщини.

З ініціативи Міжнародного об'єднання громадських організацій "Четверта хвиля" з 28 липня по 2 серпня в Тернополі відбудеться ІІІ Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд. "Закінчилися інтенсивні перемовини з мером міста Тернопіль Сергієм Надалом, керівниками вищих навчальних закладів та групою бізнесменів щодо проведення нашого турніру в одному з чудових міст Західної України. Наша організація запевняє: турнір відбудеться стовідсотково, гарантійний лист від мера міста Тернополя отримано", - запевнив голова Організаційного комітету Ігор Бокій.

Задля того, аби проведення Чемпіонату стало доброю традицією, третій рік поспіль організатори закликають до співпраці усі зацікавлені футбольні команди українців з різних куточків світу, громадські організації, спонсорів, журналістів та всіх небайдужих людей.

"Приймаюча українська сторона забезпечує транспортування по місту, стадіони та суддівство, а громадська організація "Четверта Хвиля" взяла на себе місію щодо забезпечення харчуванням та проживанням спортсменів. Уже відгукнулися команди українців з Білорусі, Польщі та Канади", - розповів Ігор Бокій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: