У Тернополі з’явився послідовник дворазового учасника Олімпійських ігор, майстра спорту міжнародного класу Олександра Волинця

27 липня 16:51
Переглядів: 183
Кубок України з плавання серед юніорів

Хоч вітчизняні атлети і не є нині законодавцями мод у світовому плаванні, більшість, щодня відвідуючи заняття в басейнах, звісно ж, мріє про вершини, здобуті колись попередниками. Тому й не дивно, що під час стартів молоді найталановитішим уже стабільно підкоряються майстрівські нормативи. Як це було нещодавно у Львові, де більш ніж сім сотень спортсменів із більшості областей держави сперечалися за нагороди Кубка України серед юніорів.

У цьому зв’язку не може не порадувати і та обставина, що й у Тернополі з’явився послідовник дворазового учасника Олімпійських ігор, майстра спорту міжнародного класу Олександра Волинця. Та ще й, теж вельми цікава деталь, який у Тернопільській дитячо-юнацькій спортивній школі №2 тренується під керівництвом брата багаторазового переможця і призера чемпіонатів світу та Європи — Віталія Волинця. Мова про шістнадцятирічного студента технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Назара Таньовського.

Доріжки львівського басейну стали для хлопця справді щасливими. Перш за все маємо право здогадуватися, тому, що виявився готовим на рівних сперечатися з головними претендентами на медалі. Короткі спринти на 50 метрів принесли йому срібну медаль у плаванні на спині і четверте місце у вільному стилі. А згодом класичні стометрівки лише підтвердили непереборне прагнення увійти до когорти фаворитів. І «бронзу» у вирішальному запливі вільним стилем, і чемпіонський титул у плаванні на спині Назар завоював, виконавши в обох дисциплінах норматив майстра спорту.

Щиро привітавши атлета і його наставника, наперед не загадуватимемо. У спорті подібне, так би мовити, не «на фарт». Хіба проведемо ще одну паралель. Свого часу Олександр Волинець, торуючи шлях до вершин, теж навчався в політехнічному.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: