У Тлумачі технічну майстерню перетворили в спортзал

23 серпня 16:00
Переглядів: 168
Спортзал

18 серпня у місті Тлумачі відбулася знаменна і давно очікувана тими, хто не уявляє свого життя без спорту, подія – відкриття спортивного залу, під який реконструювали будівлю колишньої технічної майстерні.

Участь у відкритті спортзалу взяли народний депутат України Володимир Шкварилюк, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Валерій Крецул, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, голова райдержадміністрації Володимир Габурак та голова районної ради Василь Двояк, голова Тисменицької райдержадміністрації Іван Семанюк, міський голова Тлумача Володимир Корженьовський, сільські голови Тлумацькогорайону, юні спортсмени та їхні тренери, інформують на сайті Тлумацької РДА.

Роботи з переобладнання майстерні тривали понад три роки та фінансувалися з обласного і районного бюджетів. Замовником робіт виступив департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА. Значну підтримку у фінансуванні робіт на даному об’єкті отримала Тлумаччина і завдяки підтримці народного депутата України Володимира Шкварилюка.

Останній розповів, що реалізація ідеї пристосувати приміщення технічної майстерні під спортзалу стала можливою завдяки злагодженій роботі районної державної адміністрації і районної ради, співпраці районної влади з обласною радою та підтримці з державного бюджету.

«Разом ми зробили важливу справу. Переконаний, у цій залі виросте не одне покоління спортсменів, в тому числі і майбутніх олімпійців», – підсумував сказане Володимир Шкварилюк.

Наразі будівля спортивного залу передана в оперативне управління відділу освіти райдержадміністрації. Тренуватись у ній зможуть учні дитячо-юнацької спортивної школи, Тлумацької гімназії, Тлумацького коледжу ЛНАУ, сільських шкіл, тут будуть проводитись різноманітні змагання та турніри з волейболу, міні-футболу, баскетболу, футзалу.

Після урочистого відкриття спортзалу та його освячення деканами Тлумацьких деканатів УГКЦ та УАПЦ відповідно о. Павлом Дутчаком та о. Василем Стадником відбувся турнір з футзалу серед учнів навчальних закладів району 2004-2005 р. н., приурочений 25-ій річниці незалежності України. Право зробити перший удар по м’ячу надали почесним гостям свята.

За підсумками змагань, першими стали учні Кутищенської школи, друге місце в представників Жуківської ЗОШ І-ІІ ст., третє – Надорожнянського НВК, четверте – Колінцівського НВК. Дарунком для учасників турніру стали м’ячі і Кубок від Тлумацької міської ради.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: