У Трускавці відбулося відкриття чемпіонату України з морських багатоборств та акватлону

25 вересня 16:30
Переглядів: 156
Акватлон

У Трускавці вчора, 24 вересня, відбулося офіційне відкриття чемпіонату України з морських багатоборств та акватлону.

Такий чемпіонат в Україні проводиться вперше, наголосив у своєму виступі на відкритті голова управління спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода.

Також на відкритті виступили головний суддя чемпіонату України з морських багатоборств Олена Стадник, директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович і один із заступників мера Трускавця.

Спортивне дійство проходитиме у стінах «Спортовця» до 26 вересня. Під час чемпіонату відбудуться змагання, з плавання та біг на різні дистанції.

До Трускавця приїхали представники різних міст України, та найбільше команд представили міста Київ, Черкаси та Черкаська область. Львівщину на чемпіонаті України представляють збірна команда Львівської області та команди з Червонограда і Трускавця.

Як зазначив заступник директора ДЮСК «Спортовець» Ігор Гургула, з ініціативою провести відкриту першість України з морських багатоборств та акватлону саме у Трускавці виступив тренер «Спортовця» Андрій Жгута, котрий до того ж очолює Федерацію морських багатоборств у Львівській області. Почин підтримали на рівні Федерації морських багатоборств та акватлону України і ось діти та юнаки різного віку (від 1997 р.н. до 2005 р.н.) вже у Трускавці.

Чемпіонат України та всеукраїнські змагання проводяться паралельно, щоб залучити до цього виду спорту більшу аудиторію учасників.

Спортивне дійство у Трускавці проходить під патронатом міністерства молоді та спорту України і Федерації морських багатоборств та акватлону України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: