У ці вихідні на Бережанщині пройдуть нічні пригодницькі перегони із секретними завданнями

04 жовтня 22:13
Переглядів: 168
спортивне орієнтування

У ці вихідні, 4-5 жовтня на Бережанщину з’їдуться команди з Тернополя, Львова, Радивилова, Бережан та інших міст для того, аби позмагатися за звання кращих в нічному орієнтуванні. Дійство організувала обласна федерація спортивного туризму “Терен”.

Проходитиме екстимальний захід у лісі, що в селі Гутисько. За словами організаторів, вже зареєструвалися десять команд, з яких шість піших, решта – велосипедні. Суть змагань полягає в проходженні контрольних пунктів. Командам доведеться вночі подолати 25 км пішої дистанції, або ж 50 км – велосипедом. Учасників очікують стрільба з пневматичної зброї, в’язання вузлів, переправа вбрід, а також деякі секретні завдання, за які нарахують додаткові бали.

- Завдання ускладнюється тим, що перегони відбуватимуться вночі, – пояснює  координатор заходу Михайло Онишків. – Метою “Терену”  є популяризація спорту серед молоді, зокрема саме пригодницького туризму. Для того, аби прийняти участь в змаганнях не потрібно бути спеціально спортивно підготовленим, головне – мати поняття про те, що таке похід та вміти користуватися мапою і компасом.

Організатори також додають, що на час самих нічних перегонів учаснику потрібно мати зручний одяг, ліхтарик та інше туристичне обладнання на вибір. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: