У Васильківцях провели турнір з футболу пам’яті Степана Миськіва

01 серпня 17:40
Переглядів: 84
Гол

У селі Васильківці, що на Гусятинщині, відбувся турнір пам’яті Степана Миськіва з футболу, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Оновлене футбольне поле радо зустріло юних футболістів з Гусятинської ДЮСШ та вихованців тренера Ігоря Козелка із Васильковець. Вагомий арсенал нагород змушував спортсменів демонструвати змістовну та якісну гру для здобуття позитивного результату.

Змагання проводились за коловою системою. Окрасою турніру стало пробиття одинадцятиметрових штрафних ударів, які й вирішили долю головного трофею. Дві команди, набравши однакову кількість очок, змушені були розділити винагороди шляхом футбольного жеребу. Фортуна посміхнулась команді сіл Коцюбинець та Жабинець (вихованцям тренера І.П.Бабія). Друге місце посіла команда із смт. Гусятин (тренер В.П.Шмигановський), третє місце дісталось господарям — юним футболістам із Васильковець. Також за волю до перемоги відзначено команду села Яблунів (тренер Я.В.Рогатинський).

Крім цього, були визначені кращі футболісти за номінаціями: кращий воротар — С.Петраш (с.Васильківці), кращий захисник — В.Невінський (с.Жабинці), кращий півзахисник — Н.Боднар (с.Яблунів), кращий нападник — В.Гринів (смт.Гусятин). Переможці та призери нагороджені грамотами кубками та призами. Меценатом турніру виступив Агрохолдинг "Мрія".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: