У Верховині та Ворохті відбулося "Турне двох трамплінів"

11 серпня 09:30
Переглядів: 290
стрибки з трампліна

Стрибуни на лижах із трампліна і лижні двоєборці під час «Турне двох трамплінів» сперечалися у Верховині та Ворохті на Івано-Франківщині за нагороди літніх Кубків України з цих зимових видів спорту.

Зійти на верхню сходинку п’єдесталу пощастило лише старшим (1998-1999 років народження) юнакам Кременецької СДЮШОР. Турнір стрибунів виграв Степан Пасічник. А суперечка двоєборців завершилася перемогою його головного конкурента Дмитра Мазурчука, який цього разу в боротьбі за чемпіонський титул зміг випередити іншого свого земляка — Василя Чаву. Натомість успіхи молодших хлопців (2000-2001 років народження) скромніші — дві «бронзи» Віталія Гребенюка.

Не пощастило деякою мірою і дорослим. У стрибках на лижах із трампліна срібною нагородою обмежився Андрій Климчук, у двоєборстві — Руслан Баланда. В змаганнях із лижного двоєборства відзначився також Василь Чава, який до юнацького «срібла» додав дорослу «бронзу».

Кременецьких стрибунів і двоєборців тренують Олександр Точинський, Олег Бережанський, Ярослав Карпець, Василь Стрільчук, Петро Генюк і Микола Козлов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: