У Верховині відбувся Кубок України зі стрибків на лижах з трампліна

19 липня 14:31
Переглядів: 372
стрибки з трампліна

Вчора в місті Верховина на спортивній базі "Черемош" проведено Кубок України зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства серед юнаків 1998 року і молодших.

У змаганнях взяли участь 33 спортсмени із м.Кременця Тернопільської області, міст Надвірної та Верховини і смт.Ворохти Івано-Франківської області З вітальним словом до учасників змагань звернувся Рудницький Роман Петрович – державний тренер із стрибків на лижах та лижного двоборства Міністерства молоді і спорту України, Андрусишин Іван Борисович – провідний тренер Міністерства молоді і спорту України.

Участь у відкритті змагань взяли також представники відділу сім’ї, молоді та спорту управління освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, представники Верховинської ДЮСШ

За результатами змагань стрибків на лижах з трампліна К-20 у віковій групі 2002 року і молодші І місце виборов Корчук Антон із м.Верховина, ІІ – Бевзюк Олександр із м.Надвірна, ІІІ – Грубальський Радіон (м.Надвірна). У віковій групі 2000-2001 р.н. на трампліні К-50 місця посіли: Марусяк Євген (м.Верховина) – І, Плитка Степан (м.Верховина), - ІІ, Гребенюк Віталій (м.Кременець) – ІІІ. На трампліні К-50 у віковій групі 1998-1999 р.н. І місце виборов спортсмен з м.Кременець Пасічник Степан, ІІ – Зеленчук Іван (м.Верховина), ІІІ місце посів Мазарчук Дмитро (м.Кременець).

У лижному двоборстві на трампліні К-20 у віковій категорії 2002 р.н і молодші перемогу одержав Грубальський Радіон (м.Надвірна), срібло виборов Корчук Антон (м.Верховина), а бронзу – Янюк Юрій (смт.Ворохта). Переможці нагороджені кубком та грамотами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: