"У Вінницю їдемо за перемогою"

02 квітня 09:42
Переглядів: 117
FK Lviv - emblema

Своїми враженнями від першого домашнього матчу із МФК "Миколаїв" (перемога ФК "Львова" з рахунком 2:1) поділився півзахисник ФК “львів” Петро Сідельник.

- Враження від матчу.

- Матч видався доволі цікавим. Так як і очікувалось нам треба було обов’язково перемагати і з перших хвилин почали активно діяти: накривали їх на їхній половині і не давали їм простору для розвитку атак і самі йшли вперед. Як бачите це реалізувалось в два забиті м’ячі і в подальшому це нам допомогло довести результат до переможного!

- Як вплинула і чи вплинула поразка від “Зірки” на підготовку до цього матчу?

- Звичайно було важко психологічно, але в нас досвідчений тренерський склад, який зміг нас налаштувати і зробити все, шоб ми забули про гру з «Зіркою» і налаштувались на «Миколаїв»..і як бачимо їм це вдалось!

- Порівнюючи “Зірку” та “Миколаїв”, з ким було важче?

- Два матчі були важкими. Матч з «Зіркою» був першим після зимової паузи, ще й грали на виїзді..а тут дома при своїх рідних трибунах треба було обов’язково перемагати, так що психологічно було важко в двох матчах!

- Як оцінюєш атмосеру на стадіону “Україна”, чи впливав якось фактор іменитого стадіону на гру(чи не було мандражу тощо)?

- Атмосфера була хороша…я думаю мандражу не було, адже в нас багато досвідчених гравців, які вже багато пограли, а в молодих може і проскакувало хвилювання…Однак було приємно і ми хотіли доказати, що заслуговуєм тут грати і радувати вболівальників хорошим, видовищним футболом!

- В 2-ому таймі команда дещо збавила обороти, це установка тренера грати на захист чи втома?

- Я думаю втома далась взнаки та й результат нам позволяв грати спокійно, контролювати м’яч і нікуди не спішити, але установки, щоб грати на утримання і відбиватися не було..нас тренери вчать грати футбол, атакувати, а не сидіти в обороні і відбиватися!

- Наступний суперник – «Нива». Як ти його оцінюєш і як будете до нього готуватись?

- Настрій бойовий, їдем за перемогою!

- Кілька слів для вболівальників

- Хочу подякувати вболівальникам за сьогоднішню підтримку..і взагалі за те,що вірите в нас і підтримуєте нас. Надіюсь, що з кожним домашнім матчем трибуни будуть наповнюватись і на останній тур буде повністю заповнений стадіон!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: