У Вістовій пройшли Малі Олімпійські ігри

06 липня 14:28
Переглядів: 154
спорт

У п'ятницю, 3 липня, в літньому оздоровчому таборі "Лімниця", що знаходиться в селі Вістова (Калуський район), проходили Малі Олімпійські ігри.

Організовували захід Івано-Франківський міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" за підтримки федерації легкої атлетики Івано-Франківської області.

Як і на повноцінних Олімпійських іграх, спочатку була офіційна церемонія відкриття, команди-учасниці виходили під урочистий марш. А далі кожен загін оригінальною речівкою представив себе, перед гостями свята були представлені показові номери у виконанні юних талантів. Привітати учасників "приїхали" і гості з різних країн, адже як знаємо, Олімпійські ігри об’єднують всі континенти.

Вітальним словом до всіх звернувся президент федерації легкої атлетики Івано-Франківської області Віталій Матешко, побажавши всім перемоги та миру, а також досягнення Олімпійських висот. А опісля розпочалось найголовніше – команди стали на старт.

Так, для всіх були запропоновані естафети та вправи за програмою "Дитяча легка атлетика IAAF", зокрема діти змагались в естафетах з кільцями, стрибками через бар’єри, класиках, а заключним видом змагань став естафетний біг (8 х 30 м).

Оскільки змагання були командними, то переможці та призери визначались за підсумками всіх 6 видів естафет.

Отож, команди розташувались у такому порядку:

1 місце – "220 Вольт" (24 оч.)

2 місце – "Спідбой" (23 оч.)

3 місце – "Говерла" (18 оч.)

4 місце – "Скорпіони" (15 оч.)

5 місце – "Снікерси" (12 оч.)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: