У Вістовій тренувались юні футболісти "Прикарпаття"

01 квітня 21:50
Переглядів: 232
Прикарпаття

Відповідно до плану підготовки до другого кола Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) сезону 2013-2014 рр., упродовж тижня перебувала на базі відпочину «Вістова» юнацька команда івано-франківського «Прикарпаття», сформована з 14-річних вихованців однойменної СДЮШОР. З 24 по 31 березня двадцять футболістів 2000 року народження проходили тут навчально-тренувальний збір під керівництвом тренера СДЮШОР «Прикарпаття» Валентина Москвіна.

У Вістовій на базі відпочинку для юних футболістів з обласного центру створили необхідні умови для проживання в спеціальних будиночках та для повноцінних тренувань на запасному футбольному полі колишньої жіночої команди «Нафтохімік» (Калуш). Тут Валентин Москвін також мав можливість використовувати для занять зі своїми підопічними й іншу спортивну інфраструктуру оздоровчого комплексу.

Варто нагадати футбольним уболівальникам краю, що вихованці СДЮШОР «Прикарпаття», успішно зігравши минулого сезону в першоліговому турнірі, після дворічної перерви повернулися до числа елітних колективів Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Відповідно цей спортивний заклад отримав право брати участь у вищій лізі Всеукраїнських змагань з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів чотирма колективами у вікових категоріях U-14, U-15, U-16 і U-17.

Команда «Прикарпаття» (U-14), яку тренує Валентин Москвін, після першого кола турніру посідає в своїй групі сьоме місце. Загалом у змаганнях 14-річних футболістів беруть участь 40 колективів дитячо-юнацьких спортивних закладів з усієї України, з яких сформовано чотири групи по 10 команд за спортивно-територіальним принципом. До фіналу турніру потрапляють тільки колективи, що стануть переможцями груп, а також ще чотири команди-переможці стикових матчів між командами, які посядуть друге і третє місця в своїх групах.

Щодо другого кола ДЮФЛУ, то воно стартує 12 квітня. Цього дня футболісти івано-франківського «Прикарпаття» (U-14) прийматимуть своїх ровесників з ужгородської команди «СДЮСШОР».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: