У Віталія Руденка діагностували легкий струс мозку, забійну рану тім’яної ділянки та розтяг м’язів шиї

22 листопада 15:33
Переглядів: 661
Default Image

На останніх хвилинах матчу в Запоріжжі воротар «Карпат» Віталій Руденко сміливо пішов на перехоплення м’яча – нападник господарів Жуніор виривався на ворота. У результаті зіткнення обом гравцям довелося терміново надавати медичну допомогу. Гравця «Металурга» на ношах винесли з поля, а голкіперу «Карпат» перемотали голову. Віталік достояв до фінального свистка – замін в «Карпат» більше не було. На щастя, Руденка не госпіталізували. У голкіпера діагностували легкий струс мозку, забійну рану тім’яної ділянки та розтяг м’язів шиї.

- Зараз я вже нормально почуваюся. Правда, все ще відчуваю дискомфорт після того удару. Мені зробили рентген, який показав, що все нормально і нічого страшного немає. Невеличка пауза - і я зможу працювати в загальній групі. Я добре пам’ятаю, як все відбувалося. Бачив, що гравець збирається грудьми скинути м’яча на партнера. Передбачення виявилося правильним, тому я вибіг на перехоплення, інакше б нападник опинився з простором перед воротами – йому б вже ніхто не завадив пробити. Я старався зіграти в м’яч і це мені вдалося. Жуніор програв у швидкості, але вирішив йти до кінця і зачепив коліном мою голову.

- Після того, як тобі обмотали голову, здалося, ніби ти не зовсім розумієш, що відбувається…
- Ні-ні, я все добре усвідомлював. Просто удар був сильним. Були дуже нехороші думки відразу після зіткнення, адже основна сила удару прийшлася на центр голови. Але потім я заспокоївся.

- У тебе ще й губа була розбита…
- Це дрібниці. Я на це навіть уваги не звернув. Лікарі просто дали вату, щоб кров не сочилася.

- До речі, відвідувачі офіційного сайту «Карпат» визнали тебе кращим гравцем матчу...
- Мені це дуже приємно. «карпати» - другий серйозний клуб в моїй кар’єрі, першим був «Чорноморець». Приємно, що коли ти добросовісно виконуєш свою роботу, її відповідно оцінюють.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: