У Вовчинцях відбувся Фінал Кубку з вуличного футболу

14 вересня 13:00
Переглядів: 180
Футбол

У с. Вовчинці у переддень святкування Дня працівників фізичної культури і спорту  України відбулись фінальні змагання на Кубок  з вуличного футболу серед  дитячих та юнацьких команд. Зустрічались команди переможці  сіл міського підпорядкування.  У заключному етапі Кубку брало участь чотири команди з с.Хриплин, с. Вовчинці, територіального округу Опришівці  та збірна з учасників, що не потрапили у фінал, яка в останній момент замінила переможця турніру у с.Крихівці. Команди зіграли одноколовий турнір де розіграли призи від Івано-Франківської міської федерації футболу, що спільно з Департаментом молодіжної політики і спорту  Івано-Франківської міської ради проводили ці змагання.

Команда «Збірна надій» у заключному матчі в боротьбі за третю сходинку поступилась юним футболістам із с.Хриплина  0-2, та все-таки  гравці отримали пам’ятні медалі та футбольний м’яч. Доля першого місця була розіграна між командами Опришівців та Вовчинців. На два влучні удари господарів команда опришківських юнаків на змогла відповісти результативно. Після завершальних матчів команди зайняли відповідні місця:

1. Вовчинці - 9 очок;
2. Опришівці - 6 очок;
3. Хриплин - 3 очки;
4. Збірна - 0 очок.

Команда переможець  та призери були нагороджені Кубками та футбольними м’ячами , а гравці команд  медалями.

Івано-Франківська міська федерація футболу вітає усіх працівників галузі спорту та фізичної культури з державним святом Днем працівника фізичної культури і спорту  України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: