У Винниках розпочався футбольний турнір присвячений Героям "Небесної сотні"

25 березня 10:40
Переглядів: 261
слава україні

Вчора, 24 березня, у Винниках на штучному полі стадіону ім.Богдана Маркевича розпочався великий дитячий футбольний турнір, який його організатори присвятили світлій пам’яті людей, які віддали своє життя за волю й незалежність України на Євромайдані в Києві. 

Вшанувати пам’ять Героїв Небесної сотні у наше місто прибуло 28 колективів із усіх регіонів Західної України (а це – майже триста учасників!). Привітати дітей - учасників турніру прийшли заслужений тренер України Мирон Маркевич, заступники міського голови Винник Олег Шевчук і Тарас Дмитерко, відомий спортивний журналіст Павло Пилипчук.

Під час урочистого відкриття турніру до присутніх з вітальними промовами звернулися заслужений тренер України з футболу Мирон Маркевич і заступник міського голови Винник з питань діяльності виконавчих органів влади Олег Шевчук.

«Дорогі діти, пам’ятайте, що люди, на честь яких ми сьогодні зібралися, загинули задля того, щоб ми з вами сьогодні жили у вільній та незалежній державі,» - мовив Мирон Маркевич.

«Перш за все наголошу, що звідки б ви не приїхали, ви всі – наші діти! – з такими словами звернувся до юних футболістів Олег Шевчук. – Тому бажаю вам усім міцного здоров’я, щастя й спортивного зросту. Нехай ваші долі будуть щасливими і на життєвій стежині, і в спорті. Любіть свою державу, свій народ так, як їх любили й шанували Герої Небесної сотні.»

У першому матчі турніру зустрілися юні футболісти 2000 року народження – ФК «Рух» (Винники) – «Карпати» (Львів). Винниківчани, яких тренує Ігор Дідик, перемогли завдяки голу Левчука – 1:0.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: