У Яремче відбудеться "Кам’яний шторм – 2015"

02 серпня 15:56
Переглядів: 554
мотокрос

20-24 серпня у Яремче відбудуться міжнародні змагання Гран-Прі України з екстремального ендуро “Кам`яний Шторм – 2015″.

Мотоперегони на витривалість в гірській місцевості проводитимуться вже вп’яте. Складатимуться з кваліфікації протяжністю 1 км  – штучні та природні перешкоди, та основної траси довжиною 40-80 км  -один або два кола, переважно підйоми та спуски в гірській місцевості на скельних і сипучих ґрунтах.

Змагання проводитимуться у двох класах — Профі та Хобі.

У першому випадку учасниками будуть професіонали з класичного ендуро. Основна траса, що має 40-80 км, проходить кам’яними завалами, струмками, стрімкими підйомами та спусками. Мотогонщикам доведеться долати окремі ділянки підвищеної складності, що мають обов’язковий суддівський контроль проходження. Для проходження таких ділянок можна скористатись і альтернативним шляхом — об’їздом. Проте це коштуватиме учаснику штрафу та нарахування додаткового часу.

У випадку Хобі можуть виступати спортсмени-аматори, що мають досвід водіння мотоциклів класів “ендуро” чи “крос»”бездоріжжям. Учасник може бути допущений до виступу у класі Хобі без вимоги попередньої участі у змаганнях з ендуро. Різниця між трасами Профі та Хобі полягає тільки у відсутності на ній спеціальних ділянок , що значно спрощує проходження маршруту.

Для участі у змаганнях слід сплатити грошовий внесок – від 800 до 1200 гривень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: