У Ярослава Гринишина – свято!

19 січня 10:53
Переглядів: 101
Гринишин

Сьогодні, 19 січня Ярославу Ярославовичу виповнилось 47 років з Дня народження, з чим ми Вас поздоровляємо.

Своїм підходом до футболу та роботою на постах адміністратора і начальника ФК «Карпати» Ви заслужили велику повагу серед гравців, тренерів, арбітрів та фахівців. А свою майстерністю на футбольних полях Ви з командою гравців-ветеранів сягали звання чемпіона і володаря супер-кубка України. Ми це пам’ятаємо.

Бажаємо Вам, пане Ярославе, міцного здоров’я, особистого щастя і життєвої радості. Адже Ваша щира вдача, професіональність і прихильність до оточуючих справляли, що Ви залишались душею товариства. Такі люди, як Ви повинні надалі служити на користь львівського і вітчизняного футболу та пропагуйте усюди його хороші ідеї. Адже завдяки таким особистостям як Ви, футбол отримує міцне підґрунтя.

Нехай Вас оминають болі й тривоги, нехай стелиться щастям і радістю життєва дорога. Чистого і світлого Вам неба, миру в рідній хаті. А цей святковий день принесе Вам заряд позитивного настрою на наступні роки. Щоб усе задумане збувалось й здійснювалось, а Ваші літа, не оглядаючись, йдуть, щонайменше, до ста і далі.

Дай ВамБоже, щастя й удачі!

З повагою, колектив «Галичини спортивної»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: