У Заліщиках пройшов II Всеукраїнський турнір з волейболу

23 лютого 09:30
Переглядів: 129
Волейбол

Пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих заліщан в зоні АТО в Заліщицькому аграрному коледжі імені Євгена Храпливого відбувся II Всеукраїнський турнір з волейболу. Участь у відкритті змагань взяли голова райдержадміністрації Борис Шипітка, матері загиблих Заліщан Ореста Квача, Олега Гулька, Володимира Марусича. Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної сотні та земляків, загиблих в АТО.

До присутніх звернулись голова райдержадміністрації Борис Шипітка, мати загиблого в АТО Ореста Квача Алла Квач, які побажали учасникам змагань миру, єдності, спокою, міцного здоро’вя і, звісно, перемог. Участь у турнірі взяли команди Чернівецької, Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Всього було зіграно 6 матчів за круговій системі. Боротьба було такою напруженою, що фактично доля переможця вирішилась тільки в завершальній грі між командою агроколеджу «Ель Гаучо» та командою ВК Кисилева. Фортуна була на боці заліщан, які й посіли перше місце, другими стали волейболісти чортківського «Сапсана», а третіми гравці «Верховини» з Івано-Франківщини. Кращими гравцями визнано Турика Андрія з Кисилева, Хацюка Романа з «Верховини», Зозуляка Олега із «Сапсана» та Врублевського Олександра з «Ель Гаучо».

Голова Заліщицької РДА Борис Шипітка тепло привітав призерів, вручивши їм перехідний кубок обласного відділення НОК України, медалі, грамоти та пам’ятні сувеніри.

Організаторами турніру виступили Заліщицька районна державна адміністрація, Заліщицька районна рада, Заліщицька міська рада, ПНВА ПП «ЕльГаучо».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: