У заявці "Карпат" на сезон – три чверті своїх вихованців

26 липня 07:45
Переглядів: 98
карпати

ФК «Карпати» до заявки, поданої до Прем’єр-ліги на сезон 2014/2015 рр., упродовж якого підопічні Ігоря Йовічевіча братимуть участь у ХХІV національному чемпіонаті та розіграші Кубка України, включив 69 футболістів.

Відзначимо, що з 69-и футболістів, які є у заявці, 52 гравці, що становить понад 75%, є вихованцями футбольних шкіл ФК «Карпати» – клубних СДЮШОР та Академії футболу. Це є найкращим свідченням того, що клуб дотримується обраної філософії свого розвитку, сутність якої полягає в тому, що в складі головної команди повинна грати максимальна кількість власних вихованців, а в молодіжній та юніорській командах ця цифра повинна бути близькою до 100 відсотків.

Також слід зазначити, що серед 17-и футболістів, які заявлені за «Карпати», але не є вихованцями клубу, лише двоє легіонерів – центральний захисник збірної Словенії Грегор Балажіц та грузинський опорник Муртаз Даушвілі, який є одним з ключових гравців своєї національної команди.

Що ж до 15-и футболістів «Карпат» з українським паспортом, які не є вихованцями футбольних шкіл нашого клубу, то дев’ять з них карпатівську футболку одягли у віці до 20-и років.

Загалом більше половини, а саме 37 карпатівців, раніше одягали футболку збірних України різних вікових категорій або нині представляють нашу державу на міжнародних змаганнях.

Додамо, що заявкова кампанія в Україні триватиме до 31-го серпня, тож до її завершення у складі «Карпат» ще можливі поповнення.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: