У збірній Україні з'явився дебошир і п'яниця?

19 січня 18:56
Переглядів: 346
збірна україни

Екс-менеджер збірної України Олег Тарадай розповів про скандал у головній команді країни, а також про те, що найбільше матюкаються гравці "Шахтаря".

- Свого часу Блохін вигнав зі збірної Зотова, Закарлюку і Чечера - за порушення спортивного режиму. Часто хлопці йшли в загул?

- У 2011 році один з гравців влаштував кордебалет. Прізвище називати не буду - він до цих пір у збірній, в останньому матчі проти Франції в Парижі виходив на поле. Начудив пристойно. Команда в готелі зупинилася. Він серйозно прийняв на груди. Покомизився - розбив дзеркало у ванній кімнаті. Камера відеоспостереження все це зафіксувала. Добре, директор готелю пішов назустріч - ми швидко залагодили питання. І гравець ніяких травм не отримав.

- Не про Мілевського історія?

- З Артемом проблем не виникало. Зізнаюся чесно: мені він дуже симпатичний. Мілевський просто занадто добра і м'яка людина, пливе за течією. Не зміг утриматися від спокуси великих грошей. Голова пішла обертом.

- Кращий його друг Алієв - інший?

- Теж нормальний хлопець. Єдиний мінус - дуже запальний і темпераментний. Якщо Миля - спокійний, то Саша завжди може відповісти.

- Цікава ваша думка про нинішніх лідерів збірної України. Ярмоленко...

- Андрій може піти шляхом Шеви - зловити "зірку". Він вже почав розуміти, що стоїть трохи вище, ніж партнери по збірній. Думаю, йому б не завадило попрацювати з психологом.

- Коноплянка.

- Женя набагато простіше. Вважаю, і йому, і Ярмоленко для подальшого прогресу потрібно міняти клуби на більш якісні. Тоді доб'ються більшого.

- Хто у збірній відрізнявся найбільшою любов'ю до ненормативної лексики?

- З тренерів - Блохін. З футболістів - Ракицький , Кучер і Шевчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: