У здобутку тернопільських атлетів три "бронзи" і "золото"

17 лютого 13:00
Переглядів: 128
Легка атлетика

В манежі Сумського державного університету завершився чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Як повідомляє Федерація легкої атлетики області, на цих змаганнях проходив відбір на дві найближчі міжнародні матчеві зустрічі: 25 лютого у Мінську (Білорусь-Латвія-Литва-Польща-Туреччина-Україна-Франція-Естонія) та 13 травня у Луцьку (Україна-Кіпр-Ізраїль-Румунія-Білорусь). У надзвичайно напруженій та драматичній боротьбі серед штовхальників ядра відзначились на турнірі два спортсмени з Тернопілля - Іван Карюк та Олександр Шилівський.

Так, нашому незаперечному фавориту Івану Карюку (ШВСМ, тренери Іван Чуба та Михайло Васірук), який три останні роки піднімався тільки на найвищу сходинку п’єдесталу, цього разу не все вдалося. На думку фахівців, очевидно, далася взнаки ще не досконала техніка штовхання з обертом, яку зараз спорстмен практикує. Відтак, пославши ядро на 17.04 м, ще в першій спробі Іван Карюк став третім. А чемпіонські традиції таки продовжив наш Олександр Шилівський (ДЮСШ літніх видів спорту, тренери Іван Панасюк та Олег Данилюк). В п’ятій спробі спортсмен штовхнув ядро на 17.30 м і виборов перше місце, здобувши, відповідно, золоту нагороду.

А ще одну «бронзу» у Сумах завоював Назар Вовчок в стрибках в висоту з результатом 195 см (ДЮСШ Тернопільського району, тренер Кармелюк Євген).

До речі, на чемпіонаті України з метань серед дорослих молоді та юнаків, який нещодавно відбувся в Мукачево, на Закарпатті, не відстав від свого вихованця і відомий тернопільський спортсмен Іван Панасюк. З майстрівським результатом у метанні диску 56.23 м, атлет виборов бронзову медаль.

Додамо, що Іван Карюк та Олександр Шилівський є студентами Тернопільського Національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, а Назар Вовчок - учень Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: