У змішаній естафеті біатлоністів ІІ зимових Ігор-2016 збірна України фінішувала шостою

21 лютого 19:25
Переглядів: 93
Біатлон

Збірна України з біатлону фінішувала на шостій позиції у змішаній естафеті на ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2016, що сьогодні, 21 лютого, завершуються в норвезькому Ліллехамері. За українську команду виступали Христина Дмитренко, Любов Кипяченкова, Юрій Ситник та Сергій Телень.

Біатлонна програма ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2016 в Ліллехаммері (Норвегія) завершилася змішаної естафетою, пише офіційний сайт Федерації біатлону України.

Перемогу тут святкували господарі змагань, яких фахівці ще до старту називали беззаперечними фаворитами перегонів. «Срібло» завоювала збірна Німеччини, а «бронзу», з кращого стріляниною в естафеті (всього шість запасних патронів) отримала команда Італії.

Українська четвірка непогано виглядала на першому етапі, коли Христина Дмитренко прийшла до фінішу другою, менш ніж в секунді позаду лідера, навіть незважаючи на чотири промахи на рубежах. На жаль, ніхто з наших юних спортсменів не зміг відзначитися якісної стріляниною: українці використали 18 запасних патронів і заробили одне коло штрафу. І, починаючи з другого етапу, наша збірна боролася за місця в середині ТОП-10, фінішувавши в підсумку на шостому місці.

Таким чином, змагання в юнацькій Олімпіаді збірна України завершує, маючи в активі одну золоту медаль Христини Дмитренко, зароблену в гонці переслідування.