У "Золотому Драконі" відзначили своїх кращих вихованців

10 січня 15:06
Переглядів: 185
золотий дракон

Уже стало гарною традицією в кінці кожного року підводити підсумки виступів наших спортсменів, розповідає тренер-викладач вищої категорії ДЮСШ №3 Ігор Йосипів, які брали участь у змаганнях на українській та європейській аренах.

Цього року ми також визначили номінантів сезону.

1. Вперше в номінації дошкільната кращими стали: Єва Йосипів та Артем Петрів — 3 місце Х Відкритий турнір «Золотий Дракон», Івано-Франківськ;

2. В номінації серед дітей початківців кращими були: Орест Бориняк та Вікторія Ошколуп; чемпіони та призери Х Відкритий турнір «Золотий Дракон», Івано-Франківськ

3. Серед дітей: Богдан Беган, чемпіон Відкритого турніру «Майстри Поділля», Вінниця та 1-місце у Х Відкритий турнір «Золотий Дракон», Івано-Франківськ та Вероніка Іванова, чемпіон Х Відкритий турнір «Золотий Дракон», Івано-Франківськ.

4. Серед Юнаків: Ігор Снігур, бронзовий призер Чемпіонату України серед дитячо-юнацьких шкіл та спортивних дитячо-юнацьких шкіл Олімпійського резерву і клубів, Вінниця, та Оксана Василенко, срібний призер чемпіонату України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних дитячо-юнацьких шкіл Олімпійського резерву і клубів.

5. Серед Кадетів: Діана Жолобайло, чемпіонка України серед кадетів, Одеса у 2013 році, учасниця Чемпіонату Європи м. Бухарест Румунія, 1-місце на чемпіонаті України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних дитячо-юнацьких шкіл Олімпійського резерву і клубів. Олександр Онуфрак, 1 місце на чемпіонаті України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних дитячо-юнацьких шкіл Олімпійського резерву і клубів, Вінниця.

6. Серед Юніорів: Ірина Лендел, бронзова призерка чемпіонату України серед юніорів, Сімферополь і Микола Григораш, друге місце на чемпіонаті України серед юніорів, Сімферополь.

7. Серед Молоді: Тетяна Дзядик і Микола Григораш. Бронзові призери чемпіонату України, Дніпропетровськ.

8. Серед дорослих: Сергій Пилипенко, бронзовий призер командного чемпіонату України, Хмельницький і Тетяна Жолобайло, бронзова призерка командного чемпіонату України, Хмельницький, чемпіонату України серед молоді, Дніпропетровськ та чемпіонат України в Харкові.

9. А в номінації прорив року нагороду отримав Михайло Фент, третє місце на чемпіонаті України серед юніорів у Сімферополі і бронза на чемпіонаті України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних дитячо-юнацьких шкіл Олімпійського резерву і клубів, Вінниця.

10. Спецприз від тренера-виклада ДЮСШ №3 Володимира Гаврилаша отримала Світлана Попадинець — 3 місце на чемпіонаті України серед юнаків, Харків.

"В цілому ми виступили на 12 основних стартах, з них чемпіонати України, чемпіонати Європи та Всеукраїнські турніри, чемпіонати міста та області, — говорить Ігор Йосипів. — Загалом у нашій скарбничці спорту вищих досягнень ЦПЧ «Золотий дракон» відділення ДЮСШ №3 додалося 35 золотих медалей, 41 срібна нагорода та 35 бронзових медалей. Із них три золоті, дві срібні медалі і 13 бронзових нагород на чемпіонаті України з таеквондо ВТФ (111 медалей різного ґатунку)".

Миколі Григорашу та Сергію Пилипенку присвоєно звання майстер спорту України з таеквондо ВТФ а Богдану Гурику, Михайлу Фенту, Владиславу Мартинюку та Олександру Онуфраку присвоєно звання кандидата в майстри спорту України з таеквондо ВТФ. Також Олександр Онуфрак, чотириразовий чемпіон України, вдруге отримав річну стипендію від обласної державної адміністрації, а Діана Жолобайло, учасниця цьогорічного чемпіонату Європи, отримала річну стипендію від міського голови В.А. Анушкевичуса.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: